İrlanda'da Hem Çalış Hem Oku

İrlanda'da Hem Çalış Hem Oku

2.895 Euro’dan başlayan fiyatlarla;

Avrupa’nın yaşanacak en iyi başkenti DUBLIN’DE  WORK & STUDY !

Üç  büyük üniversitesi, galerileri, tiyatroları, sanat merkezleri , müzeleri, restaurantları ve dünyaca ünlü eğlenceli gece hayatının merkezi Templa Bar ile Dublin’de İngilizce öğrenmek , öğrenirken de  çalışarak pratiğini geliştirmek mümkün!!!

Arkadaş canlısı halkı ile ünlü İrlanda’nın turistik başkenti Dublin’in merkezinde,  25 haftalık dil eğitiminizi Work &Study programı dâhilinde, minimum maliyetle tamamlarken, çalıştığınız süre içinde İngilizce  pratiğinizi de geliştirebilirsiniz! 

Work &Study ile Dublin’de  1 yıllık dil eğitiminizi; 25 hafta yarı zamanlı, kalan  27 haftayı da tam zamanlı çalışarak, çalışırken de pratik yaparak değerlendirebilirsiniz. 

Kolay vize koşulları ile İrlanda’da İngilizceyi İngiliz aksanı ile öğrenin!

Aynı zamanda, İrlanda’da Genel İngilizce programlarıyla  İngilizceyi İngiliz aksanıyla öğrenebilir,  yoğunlaştırılmış IELTS kurslarına katılabilir, Mesleki İngilizce kursları ile mesleki gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.  Aile programları ile ailecek Dublin’i tanıma ve

İngilizce öğrenme fırsatını yakalarken, birleşim programları ile  de (dans, müzik, spor) İngilizce eğitiminizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.