Güney Afrika'da Dil Eğitimi

Güney Afrika'da Dil Eğitimi

1 ay boyunca vizesiz eğitim!

2010 Dünya Kupası sırasında daha çok tanıma fırsatı bulduğumuz Güney Afrika’nın dil eğitimi için tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri Türk öğrencilerin 1 ay boyunca vizesiz, daha sonrasında ise kursunu uzatarak 2 ay kadar daha bu ülkede kalabiliyor olmalarıdır.

Birçok dil okulunun bulunduğu Güney Afrika Cumhuriyeti ile aynı saat diliminde olduğumuz için iki ülke arasındaki saat farkı sadece 1 saattir. Günlük yaşam masraflarının diğer ülkelere göre ekonomik olması ve uzun dönemli öğrenci vizelerine part-time çalışma izni vermesi de bu ülkenin diğer avantajlarıdır.

Mevsim koşullarının uygunluğu ve turizm merkezi olması sebepleriyle dil eğitimi almak için bu ülkeyi tercih eden öğrenciler pek çok aktiviteye katılabilmektedir. Bu şekilde dil öğrenirken aynı zamanda iyi de vakit geçirebilmektedir.

Güney Afrika’da konaklamalar genellikle aile yanı ve öğrenci yurtları şeklinde ayarlanmaktadır.

Güney Afrika’da eğitim alınabilecek programlar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Birebir kurslar, İş İngilizcesi, Cambridge sınavları, IELTS, TOEFL, Akademik İngilizce, staj ve gönüllü çalışma programları.

Güney Afrika, Cape Town’daki partner okullarımız;

EC
LAL