Ekibimiz

Ekibimiz


04.03.2012 Tarihinde gönderildi ve 10157 defa Okundu, Bizi Google+ üzerinde bulun

İSTANBUL MERKEZ OFİSİ


Güler TAYLAN
General Coordinator
gulertaylan@globalvizyon.com

Hülya ELÇİ
Senior Education Counsellor
hulya@globalvizyon.com

Altuğ GÖKER
Education Counsellor
altug@globalvizyon.com

İpek Özdemir
Education Counsellor
ipekozdemir@globalvizyon.com

Özge Çakır Aksoy
Education Counsellor
ozge@globalvizyon.com

Mehmet Fatih Yılgın
Education Counsellor
mehmetfatih@globalvizyon.com

WAT DEPARTMANI


Nihan ÇEVİREN
WAT Counsellor
nihan@globalvizyon.com.tr

YET TRAVEL


Murat ÖZDEMİR
murat@globalvizyon.com

Mustafa DAĞLI
Office Assistant
mustafa@globalvizyon.com

MUHABESE DEPARTMANI


Nermin BİTER
Account Manager
nermin@globalvizyon.com

OFİS ASİSTANLARI


Elif Bayraktar
Office Assistant
elifbayraktar@globalvizyon.com

Web Departmanı


Samet Pehlivanlar
Web Designer
sametaydogan@globalvizyon.com

ANKARA OFİSİ


Doğan TAYLAN
Office Manager
dogantaylan@globalvizyon.com

Yasemin YENER TAYLAN
Senior Counsellor
yasmin@globalvizyon.com

Engin VAROL
Senior Counsellor
engin@globalvizyon.com

Çiğdem Çardak
Office Assistant
cigdem@globalvizyon.com

ANTALYA OFİSİ


Mine KESTANE
Branch Manager
antalya@globalvizyon.com

Bülent HATİPOĞLU
WAT Counsellor
antalyawat@globalvizyon.com.tr

BURSA OFİSİ


Edip BAŞOL
Branch Manager
edipbasol@globalvizyon.com

ESKİŞEHİR OFİSİ


Ayşegül DEMİRTOPUZ
Branch Manager
aysegul@globalvizyon.com

Yiğit Unayağyol
WAT Counsellor
yigiteskisehir@globalvizyon.com

Veli Esen
Education Counsellor
eskisehir@globalvizyon.com

İZMİR OFİSİ


Fatma Nur Ataşoğlu
Education Counsellor
fatmanuratasoglu@globalvizyon.com

Kanada Lise Temsilcisi


Efsan Türk
efsan@globalvizyon.com

AVUSTRALYA OFİSİ


MELBOURNE Avustralya@globalvizyon.com

GOLD COAST Avustralya@globalvizyon.com

SYDNEY Avustralya@globalvizyon.com

AVUSTURYA TEMSİLCİSİ


Ramis ACAR
ramis@globalvizyon.com

MACARİSTAN TEMSİLCİSİ


Peter PALICZS
macaristan@globalvizyon.com

Polonya TEMSİLCİSİ


Wojtek Frankowski
polonya@globalvizyon.com

UKRAYNA TEMSİLCİSİ


Olga SHADEVSKAYA
ukrayna@globalvizyon.com

 




Daha Fazla Bilgi Alın

Hızlı Dil Okulu Arama

ÜLKE:
ŞEHİR:
OKUL:

Partner Okullarımız